REKLAMA:|Stojíme při vás ať už se vašim koním postaví do cesty cokoli! Generali Česká pojišťovna|Na EquiTV.cz audiovizuální služby streamem nezačínají, ani nekončí! Nabízíme víc než jen on-line přenosy a záznamy, vysíláme koně mimo jezdeckou komunitu! |POSLOUCHEJTE příběhy lidí, kteří milují koně! JEZDECKÉ RÁDIO je tu pro Vás!|Sledujte MONITORING zpráv o koních z dalších zdrojů!|PODPORUJEME:|22. - 26. 9. Skoky - Finále Českého skokového poháru Martinice|24. - 26. 9. Drezura - Olomouc|1. - 3. 10. Skoky - Hradištko|1. - 3. 10. Skoky - Martinice|2. - 3. 10. Skoky a drezura - Královice|2. - 3. 10. Paravoltižní MČR - Brno|Jezdci reportují. Staňte se součástí nejlepšího zpravodajství o koních|POZOR: Newsletter o koních každý pátek. Objednejte si ZDARMA nový Jezdecký zpravodaj|Sledujte JEZDCI.cz nově i v multimediální aplikaci FlashNews|SLEDUJTE ŽIVÉ PŘENOSY z akcí pravidelně na EquiTV.cz. Ta je jedinou původní internetovou televizí o koních v ČR, která má přesah do terestriálního vysílání! Vytváříme obsah i pro další TV kanály, jako jsou: ČT Sport, Sport 5, TV Seznam, Regionální televize a další... |Inzerováním v médiích skupiny EQUINET podporujete nezávislé zpravodajství o koních a jezdectví v ČR. Děkujeme všem reklamním partnerům za podporu!|PARTNERSKÉ AREÁLY:|Dostihový spolek Pardubice|Chuchle Arena Praha|ESC Olomouc|Martinice|Zduchovice|Hradištko|Královický dvůr|NH Kladruby n. L.|ZH Písek
reklama 11B

reklama

GCL ve Stockholmu: Za tým Prague Lions tam nastoupí i Anna Kellnerová

 17.06.2021 14:00 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Světová parkurová série Global Champions pokračuje tento týden ve švédském Stockholmu. Mezi elitními jezdci a koňmi se představí i česká reprezentantka a členka družstva Prague Lions Anna Kellnerová. Páté kolo týmové GCL začne v pátek 18. června.

reklama 12A


Švédské hlavní město se stane dějištěm pátého kola seriálu Global Champions. Nejlepší parkurové jezdci a koně světa budou soutěžit od 18. do 20. června na historickém olympijském stadionu, kde se konaly olympijské soutěže v letech 1912 a 1956, ale i Světové jezdecké hry v létě roku 1990. Longines Global Champions Tour a Global Champions League tam probíhaly již v roce 2019.

Diváci tento týden ve Stockholmu uvidí v akci několik olympioniků, včetně pětinásobného medailisty Ludgera Beerbauma (GER). Mezi další velká mezinárodní jména, z nichž mnohá zdobila olympijskou scénu, patří Scott Brash (GBR), Pius Schwizer (SUI), Edwina Tops-Alexander (AUS), Nayel Nassar (EGY), Denis Lynch (IRL), Marlon Zanotelli (BRA), Maikel van der Vleuten (NED), Leopold van Asten (NED), Geir Gulliksen (NOR), Ben Maher (GBR), Gregory Wathelet (BEL) a Daniel Deusser (GER).

Tým Prague Lions se vypravili do Švédska reprezentovat Anna Kellnerová, Sergio Alvarez Moya (ESP) a Jur Vrieling (NED). Budou se snažit navázat na velmi dobré výsledky z předešlých kol ve Valkenswaardu a v St. Tropez, díky nimž se posunuli na průběžné osmé místo mez šestnácti celky. První kolo týmové soutěže GCL proběhne v pátek od 16:00 hodin, to druhé je na programu v sobotu od 13:30 a navazovat na něj bude tradičně Logines Global Champions Trou Grand Prix. 

Domácí fanoušci jistě budou fandit předloňskému vítězovi ze Stockholmu Pederu Fredricsonovi. Ten aktuálně se 124 body vede průběžné bodování žebříčku jednotlivců. Současně je jedním ze čtyř jezdců, kteří již zvítězili v předešlých Velkých cenách a díky tomu se mohou těšit do Super Grand Prix v rámci galashow světového parkuru GC Prague Playoffs. Těmi dalšími jsou Niels Bruynseels, jenž triumfoval v Duhá, šampion z Madridu Olivier Robert a nejlepší účastník závodu ve Valkenswaardu Ben Maher. Ten se navíc bude snažit obhájit prvenství z pražské Super Grand Prix v roce 2019.

Sérii Global Champions opět čeká velmi rušné období, neboť hned po Stockholmu navážou další mítinky v Paříži a v Monaku, následovat bude na konci července Berlín a po olympijských hrách v Tokiu Londýn, znovu Valkenswaard a Hamburk. V září přijdou na řadu Řím, Mexiko City a New York, finále základní části proběhne v Šanghaji a vrcholem bude v druhé polovině listopadu již zmiňovaná galashow světového parkuru GC Prague Playoffs v libeňské O2 areně.

Foto: Stefano Grasso / LGCTK odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C

Související informace

Equinews: GCL ve Valkenswaardu. Reprezentanti jeli z Říma do Zduchovic
Maher a Explosion vyhráli ve Valkenswaardu a míří opět do Super GP
Monaco Aces triumfovali ve Valkenswaardu. Prague Lions skončili pátí
Prague Lions ve Valkenswaardu mezi pěti nejlepšími týmy. Jsou třetí
Global Champions ve Valkenswaardu: Prague Lions opět s Bruynseelsem
Equinews: Prověrka před olympiádou. Čeští jezdci v Římě a v St. Tropez
Krátké video a bylo rozhodnuto. Explosion W Benovi Maherovi učaroval
Peder Fredricson je třetím kvalifikovaným do Super Grand Prix v Praze
Prague Lions byli v sobotní GCL nejlepší. V St. Tropez skončili čtvrtí
Sestry Vítkovy opět v St. Tropez válely. Kristina v sobotu vyhrála
V St. Tropez se dařilo Vítkovým i Kellnerové. Anna Marie opět vyhrála
Shanghai Swans opět výborní. Prague Lions v St. Tropez zatím dvanáctí
Parkurový supervíkend. Třetí zastávka Global Champions je v St. Tropez
Obrazem: Těžké parkury a překvapivý vítěz Global Champions v Madridu
Nedělní závěr GC v Madridu pro Zanotelliho. Triumfoval s Obora´s Chloe
Boj o postup do Playoffs v Praze. V Madridu se radoval Francouz Robert
Shanghai Swans vyhrály v Madridu a vedou GCL. Prague Lions poslední
Prague Lions po úvodu GCL v Madridu patnáctí. Vedou Shanghai Swans
Jezdce Prague Lions čeká druhé kolo Global Champions. Hostí ho Madrid
LGCT zamíří letos dvakrát do Valkenswaardu. Live stream bude placený
Češi utíkají do ciziny. V květnu se zúčastní Global Champions i CSIO5*
Equinews: Prague Lions skončili v Dauhá sedmí. Bruynseels vyhrál GP
Delux van T & L je úžasný. Vždy za mě dává všechno, říká Bruynseels
GCL 2021 v Dauhá: Mám štěstí, že jsem v tak silném týmu, říká EhningDiskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace