Živě na EquiTV.cz: 8.10. derby Gabrielka, 9.10. skoky Chuchle, Olomouc
reklama 11B

Sestry Vítkovy opět v St. Tropez válely. Kristina v sobotu vyhrála

 29.05.2021 19:22 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Reprezentantky V Teamu Prague předvádějí při Global Champions v St. Tropez opět výbornou formu. Kristina Vítek vyhrála s Kamirezem van Orchid´s soutěž s překážkami do 130 centimetrů. Její sestra Anna Marie přidala druhé místo ve stopatnáctce.

reklama 12C

 
První sobotní soutěž při Global Champions ve francouzském St. Tropez se jela na překážkách do 130 centimetrů a výborný výkon v ní předvedla Kristina Vítek v sedle jedenáctiletého hřebce Kamirez van Orchid´s. Vyhrála v senzačním čase 60,34 sekundy, zatímco druhá umístěná dvojice – Clarie Chaix a Atomic d´Aiguilly z Francie – měla čas 69,44. 
 
Sestra Kristiny Anna Marie Vítek se nenechala zahanbit a přidala do své sbírky předních umístění druhou příčku v soutěži do 115 centimetrů. S klisnou Mama Mia Picobello Z dokončila soutěž v čase 56,71. Od vítězství ví tak dělila 1 sekunda a 11 setin. 
 
To však nebyly jediné úspěchy těchto dvou nadějných jezdkyň. Anna Marie Vítek s dvanáctiletou klisnou Chacco´s Amke skončila čtvrtá v Grand Prix CSI1* a Kristina skončila s třináctiletým hřebcem MTF Starpower hned za ní na páté pozici. 
 
Foto: se souhlasem sester Vítkových, poskytl V Team Prague


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE