Živě na EquiTV.cz: 8.10. derby Gabrielka, 9.10. skoky Chuchle, Olomouc
reklama 11A

V St. Tropez se dařilo Vítkovým i Kellnerové. Anna Marie opět vyhrála

 28.05.2021 21:33 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Anna Marie Vítek si s jedenáctiletou klisnou Mama Mia Picobello Z připsala již druhé vítězství při závodech série Global Champions v St. Tropez. V páteční soutěži do 115 centimetrů předstihla druhou umístěnou dvojici o rovných pět sekund.

reklama 12C
 
V pátek 28. května se dařilo v St. Tropez při Global Champions nejen Anně Marii Vítek s Mamou Miou Picobello Z. Na klisně Chacco´s Amke skončila čtvrtá na parkuru s překážkami vysokými 125/130 centimetrů. Ve stejné soutěži přitom její sestra Kristina skončila druhá s hřebcem Kamirezem van Orchid´s a třetí v sedle MTF Starpowera. 
 
V soutěži do 145 centimetrů startovala Anna Kellnerová na třináctiletém valachovi Silverstonovi G. Celý kurz dokončila bez chyby, pouze s jedním trestným bodem za čas, který ji zařadil na osmu příčku. Vítězem se stal Japonec Mike Kawai s klisnou Star. 
 
Hlavní soutěž dne měla překážky vysoké do 155 centimetrů a v té se nejvíce dařilo Švédovi Pederovi Fredricsonovi na valachovi Catch me Not S. 
 
Druhé kolo soutěže Global Champions League v St. Tropez je na programu v sobotu od 14:00 hodin, v 17:25 hodin pak bude následovat Longines Global Champions Tour Grand Prix, v níž se rozhodne o třetím postupujícím do Super Grand Prix v rámci GC Playoffs v pražské O2 areně, která se uskuteční na konci sezony, konkrétně v sobotu 20. listopadu. 
 
Foto: se souhlasem Anny Marie Vítek


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE