ŽIVĚ: 26. a 27.6. CDI Brno, 27.6. dostihy Chuchle, skoky MJP Martinice
reklama 11D

reklama

Delux van T & L je úžasný. Vždy za mě dává všechno, říká Bruynseels

 07.03.2021 13:36 | AUTOR: Josef Malinovský |
FOTOGALERIE

ikonka

Belgický jezdec Niels Bruynseels po vítězství v první letošní LGCT Grand Prix, která se uskutečnila v sobotu 6. března v katarském Dauhá, nešetřil chválu na adresu svého valacha Deluxe van T & L. „Je úžasný,“ konstatoval. Podívejte se na fotogalerii.

reklama 12C

 
Jen čtyři dvojice dokázaly překonat základní kolo i rozeskakování Longines Global Champions Tour Grand Prix v Dauhá bez trestných bodů. Nizozemec Bart Bles s jedenáctiletým hřebcem Kriskrasem DV měl čas 42,16 sekundy, což bylo nejvíce z bezchybných a skončil tak čtvrtý.
 
K hranici 40 sekund se přiblížil na rozdíl pouhých dvou desetin Ital Lorenzo de Luca na desetileté klisně Nuance Bleue VDM Z a jen o 15 setin pomalejší byl Kanaďan Eric Lamaze v sedle dvanáctiletého hřebce Dieu Merci van T & L. Na stupně vítězů jim to stačilo, ale na ten nejvyšší nakonec vystoupal Niels Bruynseels, a to díky výkonu s dvanáctiletým valachem Delux van T & L.
 

NEPŘEHLÉDNĚTE: GCL 2021 v Dauhá: Mám štěstí, že jsem v tak silném týmu, říká Ehning

 
Po svém triumfu byl Niels očividně plný emocí: „Jsem tak šťastný, že jsem dnes vyhrál. Tohoto mítinku se účastní opravdu ti nejlepší jezdci a koně na světě. Mohu jen poděkovat svému úžasnému koni, který za mě vždy dává všechno.“ 
 
Niels Bruynseels je tak prvním jezdcem, který se může těšit na účast v listopadové Super Grand Prix během vrcholu letošní série Global Champions při galashow světového parkuru Prague Playoffs v libeňské O2 areně.
 
Šestnáctikolová túra bude pokračovat po Dauhá až v druhé polovině května, a to ve španělském Madridu. Dalšími zastávkami jsou Ramatuelle / Saint Tropez, Cannes, Stockholm, Paříž, Monako, Berlín, Londýn, Valkenswaard, Hamburk, Řím, Mexiko City, New York, Šanghaj a již zmíněné hlavní město České republiky. 
 
Foto: LGCT / Stefano Grasso


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace