reklama 11C

reklama

Monaco Aces triumfovali ve Valkenswaardu. Prague Lions skončili pátí

 05.06.2021 23:34 | AUTOR: Josef Malinovský |
FOTOGALERIE

ikonka

Tým Prague Lions sahal při čtvrtém kole Global Champions League ve Valkenswaardu po medaili, ale jedna chyba nakonec znamenala pátou příčku za čtyřmi celky, které dokončily s nulou na bodovém kontě. S nejlepším součtem časů vyhráli Monaco Aces.

reklama 12A

 
V sobotní druhé části Global Champions v nizozemském Valkenswaardu startovali za družstvo Prague Lions Niels Bruynseels s jedenáctiletou klisnou Frenchy VDS a Marc Houtzager s třináctiletou Sterrehof´s Dante N.O.P. Tato dvojice potvrdila skvělou formu z pátečního úvodního startu v GCL a zopakovala bezchybný výkon. Niels Bruynseels však nenavázal na svého kolegu Leopolda van Astena, jenž v pátek na desetiletém valachovi VDL Groep Elegant Hero Z taktéž nechyboval. S Frenchy dokončil se čtyřmi trestnými body, což v důsledku pro Pražské lvy znamenalo pátý řádek ve výsledkové listině.
 
Čtyři celky si totiž udrželi čisté konto a o umístění mezi nimi rozhodl součet časů. Ten měli nejlepší Monaco Aces, které reprezentovala Laura Kraut se čtrnáctiletým valachem Confu a Jos Verlooy, jenž dvanáctiletou Jacobien Dwerse Hagen vyměnil druhý den za o rok staršího valacha Varoune. Jen sekundu a půl ztráceli na vítěze domácí Valkenswaard United. Třetí příčka patřila reprezentantům Doha Falcons a čtvrtá London Knights. 
 
Díky zisku 25 bodů za druhé místo se Valkenswaard United ujali vedení se 102 body. Zástupci Shanghai Swans byli tentokrát až jedenáctí a stejný měli i příděl bodů. Celkem jich mají po čtyřech kolech 91. Monaco Aces jsou nyní třetí, London Knights čtvrtí. Prague Lions navýšili bodové skóre o 17 bodů na aktuálních 57 a jsou přesně v polovině žebříčku na osmém řádku, přičemž devátí New York Empire a desátí Scandinavian Vikings mají totožný počet bodů.
 
Foto: Global Champions
Zdroj: fotobanka Global Champions


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace