reklama 11A

Vyjížďky do krásné přírody v Posázaví, hobby i sport. To nabízí Nesměň

 11.04.2021 06:25 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

Dvacet kilometrů jihozápadně od Kolína se nachází obec Nesměň. Tamní areál nabízí kompletní vyžití pro milovníky koní od hobby akcí po dětské tábory. Okolí přímo láká k vyjížďkám v krásné přírodě. Podívejte se tam prostřednictvím on-line exkurze.

reklama 12C

 

Jezdecká stáj v Nesměni, která leží dvacet kilometrů od Kolína a třicet kilometrů od Říčan, nabízí kompletní služby pro všechny milovníky koní a ježdění. Je vybavena prostornými vzdušnými boxy, solárkem a samozřejmostí jsou mycí boxy. V areálu je pískové kolbiště nově s geotextilií o rozměrech 40 m x 70 m. K dispozici je veškerý skokový materiál potřebný pro přípravu koní do vysokého sportu. Při nepřízni počasí je připravena hala o rozměru 19 m × 48 m s geotextilií a důmyslně řešeným osvětlením.
 
Majitelé mohou využít i rozlehlých výběhů, kolotoče a zastřešeného osvětleného lonžovacího kruhu. Okolí nabízí možnosti krásných vyjížděk do nedotčené přírody. Jde o poklidnou oblast v okolí řeky Sázavy. Klub organizuje hobby závody, sportovní soustředění s renomovanými trenéry, jako je Jiří Pecháček, a také tábory pro děti. 
 
On-line exkurzi areálu můžete absolvovat prostřednictvím připravené fotogalerie (viz výše).  
 
Také provozujete jezdecký areál? Tak neváhejte a umožněte ostatním do něj nahlédnout. Pomozte nám společně vytvořit jedinečný soubor on-line exkurzí po českých, ale třeba i slovenských, stájích a jízdárnách.   
 
Připravit internetovou prohlídku jezdeckého areálu není nic náročného a redaktoři Jezdci.cz jsou připraveni vám s profesionálním výstupem být nápomocni. Podrobnosti najdete POD TÍMTO ODKAZEM!
 
Foto: Lenka Jirušová


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE