reklama 11C

Nebanice: Areál zaslíbený chovu koní, ale také vozatajství a drezuře

 23.04.2020 08:50 | AUTOR: Josef Malinovský |
FOTOGALERIE

ikonka

Jezdecký areál v Nebanicích u Chebu má asi nejvíce lidí spojený se Světovým pohárem spřežení. Dlouholetou tradici však tam mají i drezurní závody a chov koní. Součástí farmy je 155 hektarů přilehlých pastvin a odchovna hříbat.

reklama 12D

 
Farma Nebanice je moderní jezdecký areál nedaleko Chebu, který nabízí kvalitní zázemí pro všechny milovníky koní i jejich čtyřnohé partnery. V průběhu roku tam probíhá mnoho jezdeckých závodů jak pro začínající jezdce, tak i na mezinárodní úrovni. Tradičním vrcholem je Světový pohár spřežení, ten se letos v července měl konat již poosmadvacáté. První letošní akcí měly být na konci dubna drezurní soutěže, další jsou plánované na půlku června, dále pak v srpnu, a ještě začátkem října.
 
V areálu se nacházejí boxové stáje, písčitá jízdárna 80 x 40 metrů s novým povrchem vč. geotextilie, krytá hala o rozměrech 32 x 16 metrů, lonžovací kruh, kolotoč pro osm koní, či restaurace s ubytovacím zařízením. K farmě přiléhá 155 hektarů pastvin a odchovna hříbat.
 
Zájemci si mohou v areálu ustájit svého koně, příp. si zaplatit jezdecký výcvik. Jsou tam také překrásné vyjížďky do terénu v okolí řeky Ohře. Majitelé koní tak v Nebanicích mohou např. strávit svoji dovolenou v sedle.
 
On-line exkurzi areálu můžete absolvovat prostřednictvím připravené fotogalerie (viz výše). 
 
Také provozujete jezdecký areál? Tak neváhejte a umožněte ostatním do něj nahlédnout. Pomozte nám společně vytvořit jedinečný soubor on-line exkurzí po českých, ale třeba i slovenských, stájích a jízdárnách. 
 
Připravit internetovou prohlídku jezdeckého areálu není nic náročného a redaktoři Jezdci.cz jsou připraveni vám s profesionálním výstupem být nápomocni. Podrobnosti najdete POD TÍMTO ODKAZEM!


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE