reklama 11D

Jezdecký areál Ranch: Koňské království rodiny Opatrných v Hořovicích

 26.04.2020 11:30 | AUTOR: Josef Malinovský |
FOTOGALERIE

ikonka

Ranch Hořovice je známý jezdecký areál, který patří rodině Opatrných. Řada jezdců jej zná především z účasti na parkurových závodech. Letos by se tam mělo mj. konat finále Českého skokového poháru. Pojďte se podívat, jak to tam vypadá ve všední dny.

reklama 12C

 
Pozemky, kde dnes leží Ranch v Hořovicích, zakoupili v roce 1989 manželé Václav a Jaroslava Opatrní. Jednalo se o zelené louky, na kterých byly postupem času vybudovány jezdecké stáje, kryté jezdecké haly, venkovní jízdárny, zázemí pro provoz zemědělského areálu, penzion a restaurace.
 
Filozofie našeho areálu je postavena na dlouholeté tradici rodiny Opatrných, která se zabývá chovem koní již od počátku 20. století. Sám majitel Václav Opatrný byl velice úspěšným jezdcem v soutěžích všestrannosti jak u nás (trojnásobný mistr republiky), tak i v zahraničí. Nástupcem a pokračovatelem ve sportovních úspěších svého otce a dědečka jsou další z rodiny Opatrných, syn Aleš a vnučka Adélka. 
 
Jezdecká stáj Opatrný Hořovice sídlící v areálu Ranche na okraji Hořovic, zajišťuje vše potřebné týkající se provozu a vytváření kvalitních podmínek pro provozování jezdeckého sportu na té nejvyšší úrovni. S celkovou kapacitou 100 boxů, se dvěma krytými jízdárnami, dvěma otevřenými pískovými kolbišti s povrchem ze směsi bílého písku a geotextilií, vlastním skokovým materiálem, lonžovacím kruhem, kolotočem a výběhy pro koně, patří Jezdecký areál Ranch mezi největší areály pro jezdecký sport v České republice.
 
On-line exkurzi areálu můžete absolvovat prostřednictvím připravené fotogalerie (viz výše). 
 
Také provozujete jezdecký areál? Tak neváhejte a umožněte ostatním do něj nahlédnout. Pomozte nám společně vytvořit jedinečný soubor on-line exkurzí po českých, ale třeba i slovenských, stájích a jízdárnách. 
 
Připravit internetovou prohlídku jezdeckého areálu není nic náročného a redaktoři Jezdci.cz jsou připraveni vám s profesionálním výstupem být nápomocni. Podrobnosti najdete POD TÍMTO ODKAZEM!


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE