ŽIVĚ na EquiTV.cz: 25. 9. drezura Zduchovice, všestrannost Přeštěnice
reklama 11C

Jezdecký areál Hostinův Důl Tršice: Moderní stáj s chovem koní Kisberi

 24.04.2020 09:00 | AUTOR: Pavlína Záhorová

ikonka

Jezdecký areál Hostinův Důl v Tršicích u Olomouce vznikl z velké lásky ke koním jako soukromá aktivita majitelů stáje a nabízí moderně vybavené zázemí s veškerým servisem pro koně i jezdce. Místní specialitou je chov koní maďarského plemene Kisberi.

reklama 12B

Jezdecký areál Hostinův Důl v Tršicích nabízí luxusní zázemí pro majitele koní a zájemce o jezdecký výcvik a součástí komplexu je rovněž krásný hotel. Vše je zasazeno v malebné přírodě nedaleko Olomouce. V místě je možné též využít skokové tréninky se Zdeňkem Žílou či Milanem Smékalem a pravidelné drezurní tréninky pod vedením Evy Lasakové.
 
Hlavním záměrem Jezdeckého areálu Hostinův Důl Tršice je chov koní maďarského plemene Kisberi, sportovní a rekreační výcvik jezdců a koní a v neposlední řadě ustájení koní. Všem milovníkům koní a jezdeckého sportu nabízí možnost využití široké palety poskytovaných služeb a ostatním hostům Hotelu Horse Riding a areálu možnost nahlédnutí do zákulisí práce s koňmi.
 
K dispozici je zde 25 hektarů pastvin, stáje se soláriem, krytou jezdeckou halu, venkovní pískovou jízdárnu s drezurním obdélníkem, koňské stezky v areálu i mimo něj, pohybovací zařízení pro koně, parkoviště, penzion s možností ubytování a posezení v hospůdce s venkovní terasou.
 
On-line exkurzi areálu můžete absolvovat prostřednictvím připravené fotogalerie (viz výše). 
 
Také provozujete jezdecký areál? Tak neváhejte a umožněte ostatním do něj nahlédnout. Pomozte nám společně vytvořit jedinečný soubor on-line exkurzí po českých, ale třeba i slovenských, stájích a jízdárnách. 
 
Připravit internetovou prohlídku jezdeckého areálu není nic náročného a redaktoři Jezdci.cz jsou připraveni vám s profesionálním výstupem být nápomocni. Podrobnosti najdete POD TÍMTO ODKAZEM!


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE