reklama 11A

Stáj AR Květná nabízí kousek od Svitav zázemí pro sport i rekreaci

 21.04.2020 16:00 | AUTOR: Pavlína Záhorová

ikonka

Stáj AR Květná se nachází mezi Poličkou a Svitavami. V krásné přírodě poskytuje krom ustájení koní také tréninky pro začátečníky i pokročilé jezdce a jezdecké kurzy. Majitelé koní mají k dispozici venkovní jízdárnu, jezdeckou halu, ale také solárium.

reklama 12A

Jezdeckou halu, venkovní jízdárnu, krásné travnaté výběhy, solárium a v neposlední řadě také příjemné zázemí pro děti a jejich rodiče nabízí Stáj AR Květná. Areál najdete jen pár kilometrů od Poličky a Svitav ve vesničce Květná. Koním nabízí komfortní ustájení, jezdcům pak tréninky a jezdecké kurzy.
 
On-line exkurzi areálu můžete absolvovat prostřednictvím připravené fotogalerie (viz výše). 
 
Také provozujete jezdecký areál? Tak neváhejte a umožněte ostatním do něj nahlédnout. Pomozte nám společně vytvořit jedinečný soubor on-line exkurzí po českých, ale třeba i slovenských, stájích a jízdárnách. 
 
Připravit internetovou prohlídku jezdeckého areálu není nic náročného a redaktoři Jezdci.cz jsou připraveni vám s profesionálním výstupem být nápomocni. Podrobnosti najdete POD TÍMTO ODKAZEM!


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE