reklama 11C

reklama

Stáj Sportpinto Želkovice: Dost místa pro chov koní i jezdecký sport

 16.04.2020 11:35 | AUTOR: Josef Malinovský |
FOTOGALERIE

ikonka

Stáj Anny Reinbergerové se nachází kousek od Berouna v malebném prostředí, kde mohou jezdci i jejich koně spojit jezdecký sport v kvalitním zázemí s velkými výběhy pro co největší pohodu čtyřnohých partnerů. Přijměte pozvání na on-line exkurzi.

reklama 12D

 
Stáj Sportpinto Želkovice disponuje mimo jiné jezdeckou halou o velikosti 20 x 40 metrů s kvalitním moderním povrchem, venkovní jízdárnou 30 x 60 metrů a lonžovacím kruhem. K dispozici jsou též velké výběhy na 30 až 40 hektarech. 
 
Areál je vhodný pro odchov mladých koní i sportovní aktivity. Jezdci mohou využít služeb místního trenéra. Na své si přijdou i hobby jezdci, kteří jistě uvítají možnost nádherných vyjížděk do okolí.
 
On-line exkurzi areálu můžete absolvovat prostřednictvím připravené fotogalerie (viz výše). 
 
Také provozujete jezdecký areál? Tak neváhejte a umožněte ostatním do něj nahlédnout. Pomozte nám společně vytvořit jedinečný soubor on-line exkurzí po českých, ale třeba i slovenských, stájích a jízdárnách. 
 
Připravit internetovou prohlídku jezdeckého areálu není nic náročného a redaktoři Jezdci.cz jsou připraveni vám s profesionálním výstupem být nápomocni. Podrobnosti najdete POD TÍMTO ODKAZEM!


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace