reklama 11C

Stáj Rhea Dešná: Specialisté na vozatajství hospodaří v krásném Podyjí

 02.05.2020 13:00 | AUTOR |
FOTOGALERIE

ikonka

Mladá Stáj Rhea Dešná vznikla díky velkému nadšení zúčastněných lidí a podpoře Rhea Holdingu v roce 2018 doslova na zelené louce v krásné krajině Podyjí na rozhraní Vysočiny a jižních Čech. V čele stojí Radek Nesvačil podporovaný zkušeným týmem.

reklama 12C

Stáj Rhea Dešná se specializuje výhradně na vozatajský sport a aktivně se účastní domácích i mezinárodních závodů v rámci Evropy. Začínali s osmi starokladrubskými koňmi a postupně rozšiřovali stáj o další koně ze zahraničí, konkrétně z Německa, Belgie a Holandska. Nyní je ve stáji patnáct koní, většina je součástí čtyřspřeží, které se účastní mezinárodních závodů, ale zároveň reprezentanty stáje najdete i v jednospřeží. V okolí stáje jsou prostorné výběhy a jezdecká hala 17 krát 50 metrů. V loňskem roce Stáj Rhea Dešná poprvé pořádala mezinárodní závody spřežení. Toto kolbiště se nachází kilometr od stájí a vyrostlo na zelené louce během jednoho roku. 
 
V čele stájí stojí Radek Nesvačel podporovaný zkušeným týmem, i díky tomu dosáhli hned zkraje v rámci Světového poháru spřežení 2018 v kategorii čtyřspřeží na pěkné sedmnácté místo v celkovém hodnocení.
 
On-line exkurzi areálu můžete absolvovat prostřednictvím připravené fotogalerie (viz výše). 
 
Také provozujete jezdecký areál? Tak neváhejte a umožněte ostatním do něj nahlédnout. Pomozte nám společně vytvořit jedinečný soubor on-line exkurzí po českých, ale třeba i slovenských, stájích a jízdárnách. 
 
Připravit internetovou prohlídku jezdeckého areálu není nic náročného a redaktoři Jezdci.cz jsou připraveni vám s profesionálním výstupem být nápomocni. Podrobnosti najdete POD TÍMTO ODKAZEM!


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE