reklama 11A

Jezdecký klub Bandolero v Těchařovicích: Prioritou je spokojený kůň

 20.04.2020 09:29 | AUTOR: Pavlína Záhorová |
FOTOGALERIE

ikonka

Malá rodinná stáj Vandy Bělinové a Davida Grünthala se nachází v Těchařovicích nedaleko Příbrami. Jezdecký klub Bandolero se zabývá drezurním výcvikem různých plemen a má kapacitu deseti koní. Nechybí ani jezdecká hala, venkovní jízdárna či výběhy.

reklama 12C

Jezdecký klub Bandolero je domovskou stájí drezurní jezdkyně Vandy Bělinové a Davida Grünthala. Útulné rodinné zázemí disponuje vnitřní stájí na sedm koní, třemi venkovními boxy, novou jezdeckou halou s geotextilním povrchem o rozměru 20 x 40 metrů, pěti malými výběhy a venkovní jízdárnou 20 x 60 metrů.
 
Tým rodinné stáje se zabývá drezurním výcvikem koní všech plemen a prioritou tréninku zůstává vždy spokojený kůň.
 
On-line exkurzi areálu můžete absolvovat prostřednictvím připravené fotogalerie (viz výše). 
 
Také provozujete jezdecký areál? Tak neváhejte a umožněte ostatním do něj nahlédnout. Pomozte nám společně vytvořit jedinečný soubor on-line exkurzí po českých, ale třeba i slovenských, stájích a jízdárnách. 
 
Připravit internetovou prohlídku jezdeckého areálu není nic náročného a redaktoři Jezdci.cz jsou připraveni vám s profesionálním výstupem být nápomocni. Podrobnosti najdete POD TÍMTO ODKAZEM!


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE