reklama 11B

Zvára: Klukům ze všestrannosti jsme šli zamávat. Emoce jsou tu velké

 20.07.2021 13:10 | AUTOR: Josef Malinovský |
NEPŘEHLÉDNĚTE

ikonka

Z českých jezdců mířících do Tokia zbyli na chvíli v Cáchách jen Anna Kellnerová a Ondřej Zvára. Při pondělním odjezdu Miloslava Příhody s Miroslavem Trundou proběhlo milé loučení. Aleš Opatrný a Kamil Papoušek dorazí za koňmi do karantény v úterý.

reklama 12B

 
Jak prozradil Ondřej Zvára, cesta s koňmi do předolympijské karantény v Cáchách proběhla hladce. „Vše je bez problémů, v pohodě jsme se tu zabydleli, servis je tu naprosto ideální. Nemám zatím jedinou negativní zkušenost.“ 
 
„Každý den jezdíme. S Cento Lanem tady v plánu nemám skákat, s Quimerem si něco skočím. Pozítří máme v plánu zkusit večerní ježdění za umělého osvětlení, aby si koně na tyto podmínky zvykali,“ říká Ondřej Zvára, který byl dokonce na chvíli jediným z českých jezdců, který v Cáchách zůstal. Aleš Opatrný s Kamilem Papouškem totiž byli na pár dní v České republice a zpět se vrací během úterý. 
 
V pondělí se česká parkurová ekipa rozloučila s týmem všestrannosti, který se již přemísťuje do Tokia. Ondřej Zvára společně s Annou Kellnerovou, Kateřinou Krpelovou, Johanou Černou a dalšími přišli Miloslavu Příhodovi a Miroslavu Trundovi při odjezdu zamávat kapesníčky a českou vlajkou. 
 

Nepřehlédněte: Opatrný a Papoušek trénovali před Tokiem strašáky. Koně se jich nebáli

 
Skvělou náladu a týmového ducha přitom bylo cítit na dálku. „Vzal jsem si českou vlajku, kterou mám od kamarádů. Ti mi ji dali před rokem a půl, když se dozvěděli, že bych mohl jet na olympiádu. Tak jsem slíbil, že ji dovezu až do Tokia a že tam s ní zamávám. Toto byla první možnost, kdy ji použít. Mám s ní spojené krásné vzpomínky, plno přátel a kamarádů je na ní podepsaných,“ popisuje Ondřej Zvára.
 
„Ty emoce jsou tady velké. Spoustu věcí jsme tu řešili společně, radili si, pomáhali jsme si a byla tu skvělá atmosféra. Tak když kluci naložili a odjížděli, automaticky jsme se s nimi šli rozloučit a na poslední chvíli je ještě podpořit, aby se před náročnou cestou dobře cítili,“ dodává. 
 
Foto: se svolením Ondřeje Zváry, Anny Kellnerové a Kateřiny Krpelové


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE