reklama 11A

reklama

Obrazem: Jak to sluší českým jezdcům v olympijských barvách

 08.07.2021 13:30 | AUTOR: Josef Malinovský |
FOTOGALERIE

ikonka

Celkem šest českých jezdců zamíří zanedlouho na olympijské hry do Tokia. Již měli možnost si vyzkoušet olympijskou kolekci, kterou si všichni sportovci nafasovali v prostorách Chuchle Areny Praha. Podívejte se, jak jim to v barvách ČOV sluší.

reklama 12A

 
Anna Kellnerová, Aleš Opatrný, Kamil Papoušek a Ondřej Zvára budou Českou republiku reprezentovat na olympijských hrách v Tokiu v parkurovém skákání, Miloslav Příhoda a Miroslav Trunda ve všestrannosti. 
 
Jak jim to sluší v olympijské kolekci, na to se můžete podívat ve fotogalerii. Jedná se o oficiální fotografie Českého olympijského výboru.
 
Titulní foto: Josef Malinovský
Foto v galerii: ČOV


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace