reklama 11C

reklama

ČJF ukončila všechna mimořádná opatření. Pravidla diktuje už jen vláda

 22.05.2020 00:58 | AUTOR

ikonka

Výkonný výbor České jezdecké federace schválil usnesení, kterým od 25. května ukončuje všechna mimořádná opatření zavedená na akcích pod hlavičkou ČJF v důsledku světové pandemie Covid-19. Pořadatelé nadále musí dodržovat všechna vládní opatření.

reklama 12D
 
VV ČJF ruší s účinností od 25. května 2020 všechna opatření zavedená v důsledku světové pandemie Covid-19 pro akce pod hlavičkou ČJF. 
 
Pořadatelé však nadále musí zajistit takové podmínky, aby splnili všechny požadavky vydávané Vládou ČR jakožto i místními, okresními a krajskými úřady a to jak pro samotné závody, tak pro stravování, ubytování (kempování) a všechny další související činnosti. 
 

PSALI JSME: ČJF oznámila nové termíny MČR a mezinárodních závodů. Skoky až v říjnu

 
Za dodržení těchto podmínek jsou odpovědní vždy pořadatelé a pověřené subjekty.
 
Zdroj: www.cjf.cz


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace