Každý den nové audio pořady na EquiRadio.cz
reklama 11D

reklama

Jak to bude s mistrovstvím ČR a dalšími závody? ČJF jedná o termínech

 12.05.2020 09:12 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

V úterý 12. května by mělo padnout rozhodnutí, v jakých termínech proběhnou mistrovství České republiky v disciplínách sdružených pod hlavičkou České jezdecké federace. Jedná se také o mezinárodních závodech a Českém skokovém poháru.

reklama 12C
 
Výkonný výbor České jezdecké federace v úterý 12. května jedná o nové podobě kalendáře mistrovství České republiky, resp. mezinárodních závodů. V návaznosti na to by měl být finalizován také kalendář Českého skokového poháru.
 
Na tato rozhodnutí netrpělivě čeká mnoho pořadatelů jezdeckých závodů, kteří těmto stěžejním akcím uzpůsobují své závodní mítinky. Jakmile budou zmíněné termíny k dispozici, budeme je neprodleně publikovat i na našich stránkách.
 
Ilustrační foto Zenon Kisza


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace