reklama 11A

reklama

ČJF přichází s projektem Refreshing prostředky elektronické komunikace

 19.05.2020 14:00 | AUTOR: Pavlína Záhorová

ikonka

Na svém posledním zasedání schválil Výkonný výbor ČJF možnost doškolování funkcionářů netradiční formou, a to prostředky elektronické komunikace. První refreshing prostřednictvím technologie MS Team se uskuteční ve čtvrtek 28. května od 16:30 hodin.

reklama 12C
Vůbec poprvé v historii České jezdecké federace proběhne doškolování funkcionářů prostřednictvím technologie MS Team, a to ve čtvrtek 28. května 2020 od 16:30 hodin. Určené je především funkcionářům, kteří měli své doškolování propadlé déle než dvanáct měsíců a díky zrušeným vzdělávacím akcím z důvodu probíhající pandemie ztratili možnost povinné doškolování absolvovat. Účastnit se jej mohou funkcionáři ze všech oblastí, kteří rádi zkouší nové věci. 
 

Přihlásit se můžete přes Jezdecký informační systém.

 
Na programu bude:
  • Obecná část (Aktuality z ČJF, Základní dokumenty ČJF, Všeobecná pravidla, Veterinární pravidla a oživení znalostí ze první pomoci) - školitel Martin Blažek
  • Skoková pravidla a pony pravidla - školitel Martin Blažek
  • Drezurní pravidla - školitel Gabriela Valerinová
  • Diskuse nad příklady z praxe 
 
Podrobnosti najdete na TOMTO ODKAZU.
 
Ilustrační foto archiv Jezdci.cz


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace