Poslouchejte každý den naše EquiRadio.cz
reklama 11A

reklama

Češi byli úspěšní na CEI v Šamoríně. Škábová a Terberová vyhrály

 20.10.2021 18:45 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Třetí říjnový víkend byl v Šamoríně nejen ve znamení parkurových závodů Global Champions. Probíhal tam také mezinárodní mítink ve vytrvalosti, kterého se účastnilo i několik českých reprezentantů. Dařilo se Lucii Škábové a Markétě Terberové.

reklama 12A
 
V nejnáročnější kategorii říjnových závodů CEI3* v Šamoríně, jejíž trasa měřila 160 kilometrů, jsme žádného českého zástupce neměli. Soutěž vyhrála Slovenka Michaela Supeková s koněm J S Siete de Oro, jejíž průměrná rychlost byla 16,39 kilometrů v hodině.
 
Na trati dlouhé 140 kilometrů jsme se však dočkali hned dvojitého českého úspěchu. Před domácím Mariem Hoffmanem s Neiminou, jenž dojel jako třetí v pořadí, se totiž umístila Tereza Kopecká s Tuzemcem a vítězství ukořistila Lucie Škábová s Arianem S. Ta celou trasu absolvovala rychlostí 17,96 kilometrů v hodině.
 
Ve stokilometrové soutěži s jednou hvězdou měla Česká republika jezdce umístěné na třech nejvyšších stupních. Třetí dojela Kateřina Kyselá s klisnou Meridou Walecznou, druhá byla Dana Berková s Al Galardem a nejlepší výkon podala Markéta Terberová na Willy Wonkovi. 
 
Foto: poskytla Lucie Škábová


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace