reklama 11B

Mistrovství světa ve vytrvalosti 2021: Češi v italské Pise nestartují

 22.05.2021 00:15 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Longines FEI mistrovství světa ve vytrvalosti, které se koná v sobotu 22. května v italské Pise, je bez českých jezdců. Mezi účastníky z 32 zemí a pěti kontinentů jsou však dva Slováci – Lucia Marošová s Shereen a Martin Gallo na koni Koheilan Duka.

reklama 12D

 
Longines FEI Endurance World Championship hostí italská Pisa v sobotu 22. května. Na startovní listině figuruje např. i mistr světa z roku 2016, Španěl Jaume Punti Dachs a jeho manželka Maria Alvarez Ponton, která během své úspěšné kariéry dvakrát získala individuální zlato – nejprve v Terengganu v Malajsii v roce 2008 a poté v Kentucky (USA) v roce 2010. 
 
O přední příčky budou bojovat také Alex Luque Moral ze Španělska nebo šejk Nasser Bin Hamad Al Khalifa z Bahrajnu, který v Šamoríně před pěti lety získal stříbro a bronz. V týmové soutěži se tentokrát utká třináct národů. Na trať dlouhou 160 kilometrů vyrazí celkem 81 závodníků, přičemž 56 % tvoří muži, a 44 % ženy. 
 
Zdroj: FEI
Foto: Josef Malinovský


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE