Živě na EquiTV.cz: 8.10. derby Gabrielka, 9.10. skoky Chuchle, Olomouc
reklama 11D

Živě: Souboj hvězd v Chuchli. Sledujte Velkou cenu českého turfu

 22.09.2022 16:10 | AUTOR: Martin Cáp |
ŽIVĚ

ikonka

Dva jedničkové dostihy nabídne v sobotu 24. září další mítink v Chuchle Areně Praha. V 44. CPI Hotels Velké ceně českého turfu se utkají špičkoví vytrvalci, 86. Arqana Gerschův memoriál je určen dvouletým. Přímý přenos můžete sledovat na EquiTV.

reklama 12D
 
Chuchle Arena Praha vyhlíží v sobotu 24. září jeden z vrcholů podzimní dostihové sezony. 44. CPI Hotels Velká cena českého turfu soustředí na svém startu kvalitní pole deseti tříletých a starších vytrvalců. Klasický ročník zastupují druhý z derby Stronger Together (Zatloukal) a v Česku poprvé startující účastník francouzských listed Aigle Vaillant (Verner).
 
Nebudou to ale mít jednoduché. Mezi jejich soupeři se nacházejí letos neporažený Rex Of Thunder (Demo), Vert Liberte (Foret), Cacophonous (Havelková), Brilliant Star (Laube) či Mo My Dream (Janáček).
 
Rámcovému programu vévodí 86. Arqana Gerschův memoriál se sedmičkou dvouletých. Jezdeckou hvězdou odpoledne bude španělský šampion Václav Janáček.
 

Předběžný program*:

⏰ 13:30 hodin – začátek on-line přenosu na EquiTV.cz
⏰ 14:00 hodin – start prvního dostihu, další budou následovat v 30minutových intervalech
*změna programu vyhrazena!
 
Upozorňujeme, že se jedná o stream v režimu +5. To znamená, že on-line vysílání je zpožděno o pět minut oproti reálu. Tzv. nízkolatenční vysílání mohou zájemci sledovat prostřednictvím stránek Tipsportu. Distribuci signálu nezajišťuje EquiTV.cz.
 

STREAM SLEDUJTE NA TÉTO STRÁNCE (klikněte)

Startovní listiny najdete na webu Jockey Clubu ČR

 
Ilustrační foto: Bohumil Křižan / Jockey Club ČR


Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.cz, internetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE