Živě na EquiTV.cz: 8.10. derby Gabrielka, 9.10. skoky Chuchle, Olomouc
reklama 11A

Těžce zraněná Křídlová zůstává v umělém spánku. JC ČR vypsal sbírku

 21.09.2022 11:10 | AUTOR: Martin Cáp

ikonka

Trenérka Tamara Křídlová před několika týdny utrpěla těžký pád v tréninku, po němž zůstává hospitalizována s těžkými zraněními. Jockey Club ČR vypsal v rámci svého Nadačního fondu sbírku na její léčbu a prosí dostihovou veřejnost o solidaritu.

reklama 12C

Loni připravila Tamara Křídlová valacha Beau Rochelais ke startu ve Velké pardubické. V posledních týdnech svádí populární trenérka a bývalá překážková jezdkyně spojená se stájí Aliance Jičín nejtěžší boj svého života.

Při pádu v tréninku se těžce zranila, kromě zlomeniny lebečních kostí obratlů a poškození plic došlo i k vážnému poranění mozku. Jockey Club ČR nyní v rámci Nadačního fondu JC ČR vypisuje sbírku v její prospěch.

"Tamara Křídlová je stále v umělém spánku a teprve ji čekají náročné operační zákroky. Obracíme se proto na všechny s prosbou o pomoc; vybrané finanční prostředky jí budou poskytnuty na léčbu a rekonvalescenci a dále na pomoc, kterou je nyní nutné zajistit pro zajištění nakládání s její stájí," uvedla dostihová autorita na svých webových stránkách.

Příspěvky lze zasílat na transparentní účet Nadačního fondu Jockey Clubu ČR: 123-2242620287/0100, do zprávy připojte heslo TAMARA. Zároveň je nutné zaopatřit šestnáct koní stáje Aliance Jičín, bližší informace ohledně možné materiální pomoci poskytne Daniel Habich na telefonním čísle 605 729 241.

Nadační fond JC ČR takto pomáhá již podruhé, v minulých měsících vybíral finanční prostředky pro zraněného exžokeje Ivana Kuba.

Tamara Křídlová letos v tréninkové středisku Labouň připravila českou odchovankyni Vadetaberry ke dvěma vítězstvím v Karlových Varech a Brně. Beau Rochelais dokončil červnovou kvalifikaci na 132. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou. V minulosti slavila úspěchy s koňmi jako Elegant Devil, Montepucini nebo Goldy.

Foto: Bohumil Křižan / Jockey Club ČRSledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.cz, internetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE