reklama 11C

reklama

Češi úspěšní v závěru Sunshine Tour. Opatrný pátý, Vítek opět první

 29.11.2020 17:36 | AUTOR: Josef Malinovský |
VIDEO

ikonka

První adventní neděle byla velmi úspěšná pro české parkurové jezdce při Sunshine Tour ve španělském Vejeru de la Frontera. Aleš Opatrný byl Gentlemenem VH Veldhof pátý v Big Tour na výšce 145 centimetrů. Kristína Vítek má na kontě další vítězství.

reklama 12A

 
Členové V Team Prague byli v neděli 29. listopadu velmi úspěšní na Sunshine Tour ve španělském Vejeru de la Frontera. Gentlemen VH Veldhof, který taktéž patří pod hlavičku zmíněné stáje, obsadil v sedle s Alešem Opatrným skvělou pátou příčku v soutěži Big Tour na výšce 145 centimetrů. Od prvenství jej dělila necelá sekunda. 
 
Anna Marie Vítek s Lanoso dokončila bezchybně soutěž do 130 centimetrů skončila šestá. Stejný řádek výsledkové listiny zaujala Valentýna Kuková s Cool Scendy na parkuru do 135 centimetrů, v němž Anna Marie Vítek dokončila na Chacco´s Amke osmá v pořadí. Bezchybná byla též Kristína Vítek s MTF Starpower. Čas 66,94 jí zařadil na 14. pozici. 
 
Kristíně Vítek se ovšem dařilo mnohem více v dalších soutěžích. Na úrovni do 110 centimetrů byla třetí s Lamborghini. Ve stopětadvacítce dokonce zvítězila na Kamirez van Orchid´s a na dekorování ji doprovodila její sestra s Mateo Di Belle.
 

Kompletní výsledky a videa najdete POD TÍMTO ODKAZEM

 
Foto Moises Basallote / Sunshine Tour a archiv V Team Prague
 K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace