reklama 11C

reklama

Aleš Opatrný: Na tři týdny míříme do Valencie a pak na Sunshine Tour

 26.10.2020 10:30 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Na přelomu října a listopadu se početná česká výprava v čele s Alešem Opatrným zúčastní mezinárodních skokových závodů ve španělské Valencii. „Zůstaneme tam tři týdny a pak pokračujeme na Sunshine Tour,“ prozradila česká parkurová jednička.

reklama 12A
 
Od 29. října do 1. listopadu jsou vedle Aleše Opatrného přihlášeni na CSI ve španělské Valencii také Mariana Michlíčková, Linda Portychová a Viktorie Šusterová.
 
Minimálně část české výpravy zůstane ve Španělsku delší dobu a později by se mohli připojit i další naši reprezentanti. „Máme v plánu být ve Valencii tři týdny a pak se přesouváme do Vejer de la Frontera na Sunshine Tour. Tam jsou naplánované dvě túry – první od 20. listopadu a druhá o týden později, kdy by tam mělo proběhnout i tříhvězdové CSIO. Čekáme, zda pořadatelé akceptují přihlášku našeho týmu, pokud ano, tak by tam dorazili i ostatní členové reprezentace,“ prozradil Aleš Opatrný, který je již s koňmi na cestě. „Akorát přejíždíme z Francie do Španělska,“ upřesnil v pondělí dopoledne.
 

PSALI JSME: Olympijský magazín s parkurovým tématem. Hostem je Aleš Opatrný

 
„V prvním týdnu by měl jít Gentlemen VH Veldhof i větší soutěže a Grand Prix. S Forewerem plánuji pro začátek dvě stočtyřicítky,“ plánuje Opatrný. „Snad vše klapne a celý výjezd budeme moci zakončit účastí v Poháru národů,“ dodal. Vše bude záviset, zda všech dvanáct pořadateli pozvaných národních federaci vyšle své týmy, či nikoliv. Češi jsou tzv. na čekačce a jasněji by mělo být nejpozději v příštím týdnu. 


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace