EquiRadio.cz: Naslouchejte koním i lidem, kteří jim rozumí!
reklama 11A

reklama

Kristína Vítek vyhrála při Sunshine Tour. Opatrný devátý s Elegance

 28.11.2020 16:44 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

V sobotu 28. listopadu se českým jezdcům dařilo při Sunshine Tour ve španělském Vejeru de la Frontera. Kristína Vítek zvítězila na Kamirez van Orchid´s v soutěži do 120 centimetrů, Aleš Opatrný byl devátý s Elegance ve stočtyřicítce a nejen to.

reklama 12D

 
Ve španělském Vejeru de la Frontera pokračovaly v sobotu mezinárodní skokové závody v rámci podzimní Sunshine Tour. Českým reprezentantům se opět dařilo.
 
Kristína Vítek s Kamirez van Orchid´s vybojovala prvenství v soutěži do 120 centimetrů. Její sestra Anna Marie byla pro změnu druhá v sedle Mateo di Belle na parkuru o deset centimetrů nižším. Na výšce 130 centimetrů s Chacco´s Amke předvedla další čistý výkon, který jí v kombinaci s časem 68,1 stačil na osmou příčku.
 
Sestry Vítkovy doprovází ve Španělsku nový manažer V Teamu Prague, kterým se stal Daley Fisher. Ten dříve pracoval několik let pro Bena Mahera a zúčastnil se po jeho boku i tří olympijských her. 
 
Aleš Opatrný s Elegance startoval v sobotu na úrovni 140 centimetrů. Také on nedovezl do cíle žádný trestný bod a v čase 59,18 sekundy skončil devátý. Odpoledne se představil také s Forewerem v hlavní soutěži s překážkami do 150 centimetrů. Soutěž době publikace článku ještě neskončila. 
 

Výsledky najdete POD TÍMTO ODKAZEMK odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace