reklama 11D

Čtrnáct překážek, sedmnáct skoků. Parkur olympijské kvalifikace týmů

 06.08.2021 10:30 | AUTOR: Josef Malinovský |
AKTUALIZOVÁNO

ikonka

Celkem devatenáct tříčlenných týmů je na startovní listině páteční olympijské kvalifikace v Tokiu a jen deset z nich postoupí do sobotního finále. Co si na jezdce a koně připravil Santiago Varela, to podrobněji probereme s Jakubem Štěrbou.

reklama 12B

 
Na parkuru je celkem čtrnáct překážek a sedmnáct skoků. O jaký typ překážek jde a jaké jsou distance mezi nimi, to lze vyčíst ze zveřejněného plánku. 
 
Co z něj vyčíst nelze, to již prozradí Jakub Štěrba, s nímž jsme se spolili krátce po 11. hodině. Jeho komentář si můžete poslechnout prostřednictvím aktuálního Podcastu EquiTV.cz.
 
Ještě připomeňme, že náš tým má startovní pozici číslo 1, a tak Ondřej Zvára s Cento Lanem Arcus nastupuje do soutěže jako úplně první ve 12:00 hodin středoevropského letního času. Jako dvacátá odstartuje Anna Kellnerová s klisnou Catch Me If You Can Old a Aleš Opatrný s Forewerem přijde na řadu jako třicátý devátý.
 
Foto: se souhlasem Jakuba Štěrby
Plánek: FEI


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE