reklama 11B

reklama

Body z LGCT v Šanghaji putují do Saudské Arábie

 30.04.2016 16:16 | AUTOR

Saudskoarabský jezdec Abdullah Al Sharbatly vyhrál čtvrtou Grand Prix v rámci Longines Global Champions Tour v Šanghaji. V sedle Tobalia porazil Němce Marca Kutschera a Nizozemce Marca Houtzagera. V Šanghaji se jela 30. dubna také další soutěž…

reklama 12D

Foto: LGCT / Stefano Grasso
 
Reprezentant Saudské Arábie Abdullah Al Sharbatly s koněm Tobalio dokončil dvoukolovou soutěž Grand Prix Šanghaj s překážkami do 160 cm bez trestných bodů. Společně se čtyřmi dalšími dvojicemi postoupil do rozeskakování, kde byl opět bezchybný a navíc nejrychlejší s časem 41,97 sekund.
 
Třicet setin za ním dojel s třemi nulami Němec Marco Kutscher s Van Goghem a na třetím místě dokončil také třikrát čistý Marc Houtzager (NED) na Sterrehof´s Calimero. V rozeskakování se představila ještě vítězka prvního kola v Miami Edwina Tops-Alexander, která dojela s Caretinu de Joter čtvrtá a páté místo bral Christian Ahlmann (GER) s Coloritem, jemuž to stačilo, aby si udržel průběžné vedení v žebříčku série.
 
Hořký byl průběh pro Pia Schwizera (SUI), který po prvním kole na Tarioso Manciais měl nejlepší výchozí pozici, ale v druhé jízdě třikrát chyboval a propadl se na konečnou čtrnáctou příčku.
 
Velké ceně předcházela rámcová soutěž na čas s překážkami do 150 cm. Její vítězkou se stala americká jezdkyně Laura Renwick v sedle MHS Washingtona, druhý dojel Švéd Henrik von Eckermann na Chacanno a třetí příčka patřila Marcu Houtzagerovi s Sterrehof´s Bylou.
 
V neděli 1. května je na programu ještě jedna rámcová soutěž, druhým vrcholem však bude týmová soutěž Longines Global Champions League.
 


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace