reklama 11C

reklama

Na Miami Beach odstartovalo první kolo LGCT 2016

 08.04.2016 09:34 | AUTOR

Longines Global Champions Tour 2016 odstartovala ve čtvrtek 7. dubna prvním soutěžním dnem. Závodí se na Floridě, přímo na pláži Miami Beach. Jedná se tak o jeden z nejatraktivnějších mítinků celé sezóny. Prvními vítězi jsou Maher a Gaudiano.

reklama 12B

Foto: LGCT / Stefano Grasso

Dvě soutěže byly na programu zahajovacího dne LGCT v Miami Beach. Dvoufázové skákání s překážkami do 145 cm vyhrál britský jezdec Ben Maher s jmenovcem jednoho z nejlepších hřebců v ČR Aristem Z. Oba jsou ryzáci z chovu Zanegrsheide, Maherův Aristo Z je však valach.
 
Za touto dvojicí dojel belgický jezdec Jos Verlooy na Farfelu de la Pommer a třetí místo bral Katařan Bassem Hassan Mohamed s koněm Argelith Squid. 
 
O deset centimetrů vyšší byla v pořadí druhá čtvrteční soutěž, která se jela na čas. Jejím vítězem se stal italský jezdec číslo jedna Emanuelle Gaudiano na Caspar 232, který dokončil čistě v čase 60,25. Více než o dvě sekundy pomalejší byl druhý McLain Ward (USA) s Rothchildem a třetí příčku vybojoval irský mladík Bertram Allen s Quite Easy. Ten dojel také bez chyb v čase 62,69.
 
Výsledky z GCT v Miami najdete TADY


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace