reklama 11B

reklama

TV pořad Insider: První díl s manažerkou Prague Lions Jessicou Kürten

 20.03.2020 09:46 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Po zahajovacím mítinku GCL a LGCT 2020 v Dauhá přišla produkce Global Champions s novou sérií televizních pořadů věnovaných parkurovému skákání pro fanoušky po celém světe. Hostem prvního dílu byla manažerka týmu Prague Lions Jessica Kürten.

reklama 12D


Insider bude vysílán na GCTV každou středu v 19:00 (CET) po každém závodě Longines Global Champions Tour a GCL v roce 2020.

Pokud jste se do teď nestihli podívat na první epizodu s manažerkou Prague Lions Jessicou Kürten, nebo se vám do toho nechtělo kvůli mezerám v angličtině, pak pro vás máme otitulkovanou verzi, kterou můžete zhlédnout prostřednictvím YouTube kanálu GC Prague Playoffs.

 



K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C




Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace