reklama 11D

reklama

Za první tři hodiny se prodalo na Prague PlayOffs 2020 tisíc vstupenek

 10.12.2019 15:56 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Organizátoři třetího ročníku galashow světového parkuru Global Champions Prague PlayOffs v pražské O2 areně jsou velmi spokojeni se zájmem o vstupenky. Jejich prodej začal v úterý 10. prosince a za první tři hodiny se jich prodalo tisíc.

reklama 12A


„Jsme velmi rádi, že o předvánoční prodej vstupenek na příští ročník Global Champions Prague PlayOffs v O2 areně je velký zájem. První zájemci si je mohli zakoupit v úterý od 8.00 hodin ráno a obě prodejní sítě zaznamenaly už během dopoledne v součtu tisíc prodaných lístků,“ prozradil ředitel organizačního výboru Czech Equestrian Teamu Jan Andrlík. 

Právě prodej vstupenek prostřednictvím dvou sítí je letošní novinkou. Od července jsou oficiálními prodejci vstupenek pro akce v O2 areně společnosti Ticketportal a Ticketmaster. „U každého z operátorů je možné zakoupit vstupenky do jiných sektorů, zvýhodněné permanentky na všechny čtyři dny akce však nabízí pouze Ticketportal. Pro tyto balíčky čtyř vstupenek jsou vyhrazena atraktivní sedadla v předních řadách každého ze sektorů. Zájemcům každopádně doporučujeme prohlédnout si nabídky obou prodejců, aby měli možnost si vybrat ta nejlepší místa, která jsou aktuálně k dispozici,“ dodává Jan Andrlík. 

Organizátoři zároveň varují před kupováním lístků mimo uvedené sítě. U vstupenek, zakoupených v sítích oficiálních prodejců, je garantovaná jejich pravost, tudíž bezproblémový vstup na jednotlivé akce v nejmodernější české multifunkční hale. „V O2 areně hostíme spoustu vrcholných událostí, koncertů, rodinných show nebo sportovních akcí a bohužel stejně jako všude na světě nepravidelně registrujeme i problémy s pravostí vstupenek. Dlouhodobě však našim návštěvníkům radíme jedinou věc: jistotou je nákup vstupenek pouze u oficiálního partnera – tím jsou pro nás společnosti Ticketportal a Ticketmaster,” říká Robert Schaffer, generální ředitel a předseda představenstva společnosti Bestsport a O2 areny.

Třetí ročník galashow světového parkuru Global Champions Prague PlayOffs se koná v libeňské multifunkční hale od 19. do 22. listopadu 2020. Podrobné informace o programu a předprodeji vstupenek najdete na adrese www.pragueplayoffs.com.
reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace