reklama 11C

Global Champions přerušena. Posune Mexico City, Miami i Šanghaj

 12.03.2020 19:24 | AUTOR |
NEPŘEHLÉDNĚTE

ikonka

Pandemie spojená se šířením nákazy Covid-19 poznamená i průběh letošní Longines Global Champions Tour. Po úvodní zastávce v katarském Dauhá dojde k přesunu termínů tří následujících dílů v Mexico City, Miami Beach a Šanghaji.

reklama 12D
Prestižní parkurová série Global Champions posouvá kvůli šíření nákazy Covid-19 své zastávky v Mexico City, Miami Beach a Šanghaji na pozdější termíny. Organizátoři to ve čtvrtek odpoledne uvedli v tiskové zprávě.
 
"Spolu s Aliancí parkurových pořadatelů (AJO) a Mezinárodní jezdeckou federací (FEI) pracujeme na konsensu ohledně nových dat pro tyto akce během letošního roku. Zdraví našich fanoušků, účastníků a týmu mají v těchto nepředvídatelných časech nejvyšší důležitost," uvedli organizátoři.
 
Další informace a podrobnosti budou zveřejněny v nejbližší době. Longines Global Champions Tour zahájila novou sezonu minulý víkend v katarském Dauhá.
 
 
Foto: Stefano Grasso / LGCT


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE