reklama 11C

reklama

Šulek hvězdou Danube Summer Live. Třetí kolo nabídne večerní derby

 21.07.2020 22:26 | AUTOR: Josef Malinovský |
VIDEO

ikonka

Hvězdou druhého kola Danube Summer Live ve slovenském Šamoríně se stal Igor Šulek, který vyhrál, co se dalo. Jak hodnotí celý mítink tento několikanásobný vítěz a co chystá Robert Pál pro třetí pokračování na tento týden? To prozradili pro EquiTV.cz!

reklama 12B
 
Igor Šulek v Šamoríně vyhrál nejen nedělní Grand Prix, ale také několik předešlých soutěží. Po vyhlášení závěrečné soutěže neskrýval spokojenost s výkony svých koní. „Při minulých závodech koně nebyli ještě tak rozeskákaní, tento týden to bylo již lepší. Gambler se jen učí na těchto výškách, tak jsem byl rád, že šel čistě. Wavo Aramis je rychlý kůň, proto byl vzadu,“ řekl mj. v rozhovoru pro internetovou televizi EquiTV.cz, která letos pravidelně přenáší závody v Šamoríně živě na svých internetových stránkách. Nejinak tomu bude i v tomto týdnu, kdy se tam koná již třetí kolo této atraktivní série.
 
„Při druhém kole jsme viděli opět výborný sport, dorazilo trochu méně účastníků, než jsme měli při prvním kole. Ale vše korunovala krásná Grand Prix, která zajistila výborné vyvrcholení závodů. Moc gratuluji vítězovi, předvedl senzační výsledky,“ zhodnotil krátce hlavní organizátor mítinku Robert Pál. „Jsem spokojen, že si jezdci vybrali naše závody, mnozí zůstanou navíc oba týdny, a to je výborné. Je tu např. jezdkyně z Finska, která se pravidelně účastní velkých mezinárodních závodů. Je tu poprvé a moc si to tu pochvaluje. Pro mě je důležitá zpětná vazba od jezdců, že jsou v Šamoríně spojeni. Děkuji celému týmu, že odvádí skvělou práci,“ pochvaloval si Pál.
 
Organizátoři se však již nyní plně soustředí na třetí pokračování série Danube Summer Live, které startuje již ve čtvrtek. „Čeká nás obohacení programu, určitě bude zpestřením sobotní derby pod světly reflektorů. Grand Prix se pojede již na výšce 150 centimetrů,“ dodává Robert Pál. 
 
Poslechněte si celé rozhovory jak s Robertem Pálem, tak s Igorem Šulkem, prostřednictvím připravených videí!
 
 
 
 


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace