reklama 11C

reklama

Danube Summer Live II zahájeno: Šulek vyhrál v pátek noční skákání

 17.07.2020 22:13 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Vítězem páteční dvoufázové soutěže 135/140 cm v Šamoríně se stal pod světly reflektorů domácí jezdec Igor Šulek. V sedle Wavo Aramis dokončil parkur čistě v čase 31,44 sekundy. Druhý byl Fritz Kogelnig s BG Cennou z Rakouska.

reklama 12A

 
Celkem pět dvojic v hlavní páteční soutěži Danube Summer Live II dokončilo s nulou na bodovém kontě. Dvě z nich startovaly v domácích barvách. Vedle vítěze Igora Šulka se to samé povedlo Davidovi Horváthovi s Flowerfee, který skončil pátý.
 
Druhé místo obsadil Fritz Kogelnig z Rakouska, třetí Nicola Visentin z Itálie a čtvrté Nina Pangerčič ze Slovinska. 
 
Celý průběh třídenního mítinku v Šamoríně vysílá živě internetová televize EquiTV.cz. První sobotní soutěž startuje v 8:00 hodin.


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace