reklama 11C

reklama

Sledujte ŽIVĚ na EquiTV.cz: Danube Summer Live 2020 I v Šamoríně

 05.07.2020 08:00 | AUTOR: Josef Malinovský |
ŽIVĚ

ikonka

Od 3. do 5. 7. se ve slovenském Šamoríně koná první kolo parkurové série Danube Summer Live 2020. V pátek, v sobotu i v neděli můžete veškeré dění v hlavní soutěžní aréně sledovat živě prostřednictvím internetové televize EquiTV.sk, resp. EquiTV.cz.

reklama 12D


První díl série Danube Summer Live 2020 můžete sledovat od 3. do 5. 7. živě na internetové televizi EquiTV.cz. Start úvodních soutěží je každý den v 8:00 hodin, live stream začíná o 15 minut dříve, tj. od 7:45 hodin. 

 

 

 

 K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace