reklama 11A

reklama

Šamorínskou Grand Prix Equistyle vyhrál s náskokem neporazitelný Šulek

 19.07.2020 19:20 | AUTOR: Pavlína Záhorová

ikonka

Druhé kolo Danube Summer Live vrcholilo v neděli 19. července soutěží Grand Prix Equistyle s výškou překážek do 145 centimetrů. Z téměř třicítky přihlášených získal vítězství, stejně tak jako už opakovaně v tomto seriálu, slovenský jezdec Igor Šulek.

reklama 12C

Ve dnech 17. až 19. července probíhalo v luxusním areálu x-bionic sphere ve slovenském Šamoríně druhé kolo letního seriálu Danube Summer Live. Do hlavní soutěže, která se uskutečnila v neděli, bylo přihlášeno téměř třicet jezdeckých dvojic, ty se utkaly na parkuru maďarského stavitele Lászlo Káradi s překážkami do 145 centimetrů.
 
Sběratelem výher je v dosavadním průběhu tohoto seriálu reprezentant Ranče Palomino Bohunice, Igor Šulek, a tak nebylo velkým překvapením, že si na konto připsal také vítězství z Velké ceny. V sedle koně Wavo Aramis si se slušným čtyřsekundovým náskokem dojel pro prvenství před další bezchybnou dvojicí, rakouskou jezdkyní Julií Schönhuber s koněm Girocco.
 
Kompletní výsledky najdete na TOMTO ODKAZU.


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace