Dosáhne Pamino na St. Leger? Sledujte ŽIVĚ na EquiTV 28.11. od 10:00 h
reklama 11D

reklama

Reakce na vyhlášení nouzového stavu. ČJF dočasně ruší všechny své akce

 12.03.2020 22:16 | AUTOR |
MIMOŘÁDNÁ ZPRÁVA

ikonka

Od pátečních 8:00 hodin ráno se po celou dobu nouzového stavu ruší všechny akce pořádané pod hlavičkou České jezdecké federace. Zastřešující organizace jezdeckého sportu to oznámila pořadatelům prostřednictvím oblastních sekretářů.

reklama 12A
 
„Česká jezdecká federace v souvislosti s dalším vývojem kolem šíření koronaviru COVID-19 a v návaznosti na vyhlášení nouzového stavu vládou České republiky v souladu s čl. 5 a 6 ústavního zákona č. 110/1998 Sb., o bezpečnosti České republiky, s platností od dnešních 14 hodin ruší s účinností od zítřejších 8:00 hodin ráno všechny akce pořádané pod hlavičkou České jezdecké federace,“ uvádí se ve čtvrtečním e-mailu zaslaném pořadatelům všech akcí prostřednictvím oblastních sekretářů. 
 
K již zakázaným celorepublikovým SCM a doškolováním funkcionářů se od tohoto okamžiku ruší bez výjimky všechny závody ve všech disciplínách a na všech úrovních, zkoušky základního výcviku jezdců, oblastní SCM, kurzy a zkoušky rozhodčích a dalších funkcionářů, zkoušky instruktorů a trenérů a všechny další akce pod záštitou ČJF.
 
Tohoto nařízení je platné od pátečních 8:00 ráno (13. 3. 2020) po celou dobu platnosti tzv. nouzového stavu na území ČR. „Sledujeme aktuální situaci a na případné změny budeme operativně reagovat,“ uvádí dále zástupci ČJF.
 
Tímto okamžikem tak dochází v JISu k vymazání všech akcí, konaných pod hlavičkou ČJF v následujících 30 dnech (tedy do 11. 4. 2020 včetně), a budou označeny jako „zrušené“. Odpovědnost za konání akcí pořádaných členy ČJF mimo záštitu spolku je plně v kompetenci a na odpovědnosti pořádajícího subjektu. Jaký bude postup po tomto datu záleží na dalším vývoji situace.
 
Zdroj: Zpráva oblastního sekretáře SČO ČJF


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace