reklama 11B

reklama

Ladies Night v Equiservisu zrušena. Důvodem jsou obavy z koronaviru

 05.03.2020 11:14 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Jak informuje společnost Equiservis na svých internetových stránkách, letošní ročník oblíbené akce Ladies Night, která se měla konat v sobotu 28. března se neuskuteční kvůli všudypřítomným obavám z šířící se nákazy koronavirem.

reklama 12A
 
„Je nám to velmi líto, ale letošní ročník oblíbené akce Ladies Night, která se měla konat v sobotu, 28. března, jsme se rozhodli zrušit. Důvodem je všudypřítomná obava z šířící se nákazy koronavirem,“ informují zástupci společnosti Equiservis na svém webu.
 
„I když je zatím počet nakažených v Česku velmi nízký, budeme se řídit doporučením Ministerstva zdravotnictví omezit konání akcí, kde se na uzavřeném prostoru sejde větší množství lidí,“ dodává Equiservis ve svém prohlášení.  O plánované slevové akce dle publikovaných informací zákazníci nepřijdou. 
 
Zdroj: Equiservis.cz


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz


reklama 13C

Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace