reklama 11D

reklama

ČJF reaguje na vládní opatření proti koronaviru. Ruší vzdělávací akce

 10.03.2020 13:58 | AUTOR |
NEPŘEHLÉDNĚTE

ikonka

Česká jezdecká federace sleduje vývoj kolem opatření proti šíření viru Covid-19 a je připravena operativně reagovat na aktuální situaci. Prozatím s okamžitou platností ruší na celostátní úrovni doškolování funkcionářů a Sportovní centra mládeže.

reklama 12C
Výkonný výbor České jezdecké federace (ČJF) přijal na svém úterním zasedání oficiální opatření v souvislosti s vládním nařízením ohledně boje proti šíření viru Covid-19. Česká republika s platností od 10. března zakázala všechny sportovní, kulturní i náboženské akce s vyšší účastí než 100 osob.
 
Česká jezdecká federace v reakci na nejnovější události s okamžitou platností ruší vzdělávací akce pořádané pod hlavičkou ČJF. Ustanovení se týká doškolování funkcionářů a Sportovních center mládeže na celostatní úrovni a platí na dobu neurčitou.
 
"U všech ostatních akcí v rámci ČJF jsou organizátoři a pořadatelé povinni dodržovat aktuálně platná opatření Ministerstva zdravotnictví ČR," uvádí ČJF na svém webu s tím, že je připravena operativně reagovat na případné změny a aktuální situaci. Všechny případné důsledky vyplývající z nových opatření budou řešeny následně.
 

Čtěte více: Zákaz akcí v Česku. Ruší se Jezdecký festival i kvalifikace ZJP ČJF

 
Už v úterý dopoledne oznámili organizátoři zrušení poslední kvalifikaci Zimního jezdeckého poháru ČJF v Tlumačově, která byla plánována na tento víkend, a také Jezdeckého festivalu v Královicích u Slaného.
 
Současná vládní opatření platí až do odvolání a podle ministerstva zdravotnictví budou průběžně vyhodnocována.


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace