reklama 11D

reklama

Fieracavalli ve Veroně zrušena! Pořadatelé doufali do poslední chvíle

 27.10.2020 14:18 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Již příští týden měla v italské Veroně začít světová výstava a veletrh Fieracavalli, jejíž součástí je i Světový pohár v parkurovém skákání, ale také celá řada dalších show a soutěží. Nakonec 122. ročník jedné z největších koňských akcí neproběhne.

reklama 12C

 
Italská vláda se rozhodla zrušit veškeré veletrhy a podobné akce do 24. listopadu. Rozhodla tak 25. října, a proto organizátorům jedné z největších koňských výstav a veletrhů na světě nezbylo nic jiného než se smířit s tím, že 122. ročník Fieracavalli ve Veroně letos neproběhne.
 
Poprvé se Fieracavalli měla uskutečnit ve dvou po sobě následujících termínech – 5. až 8. listopadu a 13. až 15. listopadu. Organizátoři zdvojili program, aby v průběhu veletrhu rozptýlili očekávaných 160 tisíc návštěvníků.
 
Součástí Fieracavalli měly být tradičně i skokové závody Světového poháru Jumping Verona, které se letos měly konat již podvacáté. I tyto závody se měly rozdělit do dvou termínů. Světový pohár CSI5*-W byl naplánován během první části, kategorie CSI2* od 12. do 15. listopadu.
 
Pořadatelé se připravovali na maximální protinákazová opatření. Samotné výstaviště mělo mít nové vnitřní uspořádání, u vstupu do areálu nesměly chybět nainstalované termokamery a pro každý den byly navrženy denní návštěvnické kvóty. Přes maximální úsilí se však akcí zrealizovat nepodaří.


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace