ŽIVĚ na EquiTV.cz: 25. 9. drezura Zduchovice, všestrannost Přeštěnice
reklama 11B

Hradištko doufá v uvolnění restrikcí, Zduchovice vyčkávají a zvažují

 09.10.2020 16:00 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Řada pořadatelů jezdeckých závodů si nyní láme hlavu nad tím, zda akce naplánované na období po 12. říjnu zrušit, nebo stanovit náhradní termín na přelom října a listopadu, kdy by se mohly restrikce teoreticky uvolnit. Hradištko již má nový termín.

reklama 12A
 
Mezi nejaktivnější pořadatele, kteří navíc disponují dvěma halami, patří Jezdecká škola Hradištko u Sadské a Jezdecké centrum Zduchovice. Právě pro ně by tak mohlo připadat v úvahu uspořádat jezdecké závody i v pozdějším termínu bez ohledu na přízeň počasí. 
 
Hradištko mělo hostit podzimní parkurový mítink od 16. do 18. října a podle počasí se měl konat buď na venkovním kolbišti, nebo v hale. Právě organizátoři těchto závodů přišli jako první s náhradním datem. „Prozatím přesouváme závody na termín 26. až 28. října. Aktuálně budeme informovat o možnosti konání závodů dle dalších vládních rozhodnutí a nařízení,“ uvedla Libuše Půlpánová.
 
Zduchovice měly hostit finále Z-jumping festivalu od 23. do 25. října a zatím zvažují další postup. „V tuto chvíli ještě nejsme rozhodnuti, zda závody posuneme na později. Vyčkáváme také, co k aktuální situaci vydá Česká jezdecká federace,“ odpověděl na dotaz redakce Jezdci.cz Ladislav Krulich, jenž ještě ve čtvrtek dopoledne lákal parkurové příznivce prostřednictvím Facebooku na říjnovou akci spojenou se zabijačkou a staročeskými hody. Připustil však současně, že posun akce je ve hře.


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE