reklama 11C

reklama

Další úspěch Anny Kellnerové v St. Tropez. Šesté místo s Balguerem

 26.09.2020 12:37 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Během mezinárodních závodů kategorie CSI5*/CSI2* ve francouzském St. Tropez – Grimaud dosáhla Anna Kellnerová s Balguerem dalšího úspěchu. Po páteční desáté příčce přidala v sobotu na parkuru do 140 centimetrů skvělé šesté místo.

reklama 12A
 
Náročný sobotní parkur s výškou 140 centimetrů překonaly ve francouzském St. Tropez – Grimaud bez penalizace pouze dvě dvojce, které se o prvenství rozeskakovaly. Nakonec se více radoval Ir Denis Lynch v valachem Visou Z, který o téměř tři vteřiny předjel domácího Philippe Roziera s hřebcem Night Light Van´T Ruytershof. 
 
Velkou radost udělala českým fanouškům Anna Kellnerová, jež v sedle Balguera obdržela pouze 1 trestný bod za překročení časového limitu a vybojovala dekorované šesté místo. O den dříve s tímto čtrnáctiletým valachem obsadila na parkuru o pět centimetrů nižším desátý řádek výsledkové listiny.
 

Kompletní výsledky najdete POD TÍMTO ODKAZEM

 

Foto Kateřina Krpelová / CET


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace