reklama 11A

Anna Kellnerová pokračuje na CSI2* St Tropez: Desáté místo s Classicem

 20.06.2020 19:29 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Parkurová reprezentantka Anna Kellnerová pokračovala již třetím dnem v účasti na mezinárodních závodech ve francouzském Grimaud nedaleko St. Tropez. V sobotu skončila s hřebcem Classicem na pěkné desáté příčce v soutěži střední náročnosti.

reklama 12A
 
Skokový mítink v Grimaud nedaleko St. Tropez je pro Annu Kellnerovou, ale i pro mnohé další jezdce, prvním mezinárodním závodem po koronavirové přestávce. I proto česká reprezentantka zvolila spíše tréninkovou účast v soutěžích kategorie CSI2*.
 
V sobotu absolvovala s Classicem parkur s překážkami do 130 centimetrů, v němž po čisté jízdě v čase 66,41 obsadila 10. místo. V sedle Silverstona G projela parkurem do 140 centimetrů taktéž bez chyb na překážkách, nepatrné překročení času však znamenalo 1 trestný bod za čas a umístění v polovině výsledkové listiny.
 

NEPŘEHLÉDNĚTE: Anna Kellnerová: Classic je playboy. Máme k sobě obrovsky silné pouto

 
Na úrovni CSI4* se dařilo domácím jezdcům. Stopětačtyřicítku vyhrál Patrice Delaveau na valachovi Bugs Bunny d'Authuit Hdc, ve stopadesátce nenašel přemožitele Marc Dilasser na koni Cliffton Belesbat. Závody vyvrcholí v neděli, kdy jsou na programu dvě Grand Prix – pro CSI2* (145 cm) i CSI4* (155 cm). 
 

Startovní a výsledkové listiny najdete POD TÍMTO ODKAZEM

 

Můžete sledovat také on-line přenos na adrese https://grandprix.tv

 

Ilustrační foto Josef Malinovský


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE