reklama 11A

reklama

Wathelet vítězem Grand Prix Valkenswaard. Kellnerová s jednou chybou

 12.09.2020 19:55 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

V sobotu 12. září se ve Valkenswaardu jela Velká cena s překážkami do 160 centimetrů. S jedinou chybou jí překonala česká jezdkyně Anna Kellnerová v sedel Catch Me If You Can a dojela osmnáctá. Vítězem se stal Belgičan Gregory Wathelet.

reklama 12A

 

Celkem pětatřicet dvojic se kvalifikovalo do Global Champions Grand Prix, která se ve Valkenswaardu konala v sobotu 12. září. Jednou z nich byla také Anna Kellnerová a Catch Me If You Can. Česká reprezentantka překonala kurz pouze s jednou chybou a obsadila osmnácté místo.
 
Dvanáct jezdců se díky čistému výkonu v základním kole probojovalo do rozeskakování. To zvládl nejlépe Belgičan Gregory Wathelet s běloušem jménem Nevados S. Do cíle dojel s nulou v čase 44,62 sekundy. O sekundu pomalejší byl druhý Scott Brash na Hello Jefferson a třetí příčku bral domácí Bart Bles s Kriskrasem.
 

Výsledky najdete ZDE

 
Foto: Global Champions / Sportfot


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace