reklama 11B

reklama

Kellnerová čistá ve stopětapadesátce ve Valkenswaardu. Vyhrál Kenny

 11.09.2020 21:04 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

Skvělým výkonem zahájila Anna Kellnerová svou účast na mimořádném mítinku Global Champions ve Valkenswaardu. V pátek 11. září zajela hlavní soutěž programu čistě. Z vítězství se na překážkách do 155 centimetrů radoval Ir Daragh Kenny.

reklama 12C

 

Dvě soutěže přinesl program prvního dne CSI5* Global Champions ve Valkenswaardu. Úvodní dvoufázové skákání do 145 centimetrů ovládla britská dvojice Scott Brash a Hello Mr.President, a to s nulou a časem 25,68 sekundy. Druhý byl Marlon Módolo Zanotelli z Brazílie na Icarovi a třetí dojel Ir Shane Breen s Compellingem Z.
 
Irům v pátek 11. září štěstí přálo. Vítězem hlavní soutěže, jejíž překážky dosahovaly výšky až 155 centimetrů se stal Darragh Kenny, který projel cílem bez chyb v čase 67,79. Sedlal valacha Belo Horizonte.
 
„Jsem velmi šťastný, jak můj kůň dnes skákal. Je skvělé být tady ve Valkenswaardu a vyhrát. Je to jedno z nejlepších závodišť na světě, je ohromné být zpátky v nejvyšším sportu. Těším se na Grand Prix,“ řekl v cíli Kenny.
 
Výborně si v téže soutěži vedla česká reprezentantka Anna Kellnerová. Ta s klisnou Catch Me If You Can také nechybovala a s časem lehce přes 76 sekund skončila dvanáctá. V sobotu 12. září je na programu Grand Prix do 160 centimetrů.
 

Výsledky najdete ZDE

 
Foto: GC / Sportfot


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace