reklama 11C

reklama

Kellnerová: Poslední CSIO v Praze si pamatuji. Ještě jsem nezávodila

 13.08.2020 15:37 | AUTOR: Josef Malinovský |
EXKLUZIVNĚ

ikonka

Anna Kellnerová se v těchto dnech plně připravuje na start v olympijské kvalifikaci, která se uskuteční od 20. do 23. srpna na parkurovém kolbišti v Chuchle Areně Praha. Jak důležitá je pro ni účast při CSIO3* Prague Cupu, prozradila v rozhovoru.

reklama 12B
 
Členka Czech Equestrian Teamu Anna Kellnerová se také v rozhovoru pro EquiTV.cz podělila o vzpomínku na poslední CSIO v Praze, které se konalo před dvanácti lety na Císařském ostrově. Tehdy ještě měla celou závodní kariéru před sebou.
 

NA VIDEO ROZHOVOR SE PODÍVEJTE ZDE (KLIKNĚTE)K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace