Dosáhne Pamino na St. Leger? Sledujte ŽIVĚ na EquiTV 28.11. od 10:00 h
reklama 11C

reklama

Grand Prix v Saint Tropez ovládl Vleuten, Kellnerová startovala ve 145

 21.06.2020 18:59 | AUTOR: Pavlína Záhorová

ikonka

V neděli 21. června vrcholily ve francouzském Grimaud nedaleko Saint Tropez čtyřdenní mezinárodní skokové závody. Hvězdně obsazenou Grand Prix vyhrála nizozemská dvojice Maikel van der Vleuten a Dana Blue, v soutěži do 145 cm se předvedla Kellnerová.

reklama 12C

Nedělní Grand Prix zakončila 21. června čtyřdenní mezinárodní skokový mítink ve francouzském Grimaud nedaleko Saint Tropez, kterého se účastnila také česká reprezentantka Anna Kellnerová. V neděli startovala pouze jednou, a to v sedle dvanáctileté klisny Catch Me If You Can. V základním kole soutěže do 145 centimetrů jednou chybovaly.
 
Na start hlavní soutěže, Grand Prix s překážkami do 155 centimetrů, se postavila řada top světových jezdců. Z více než čtyřicítky přihlášených se do rozeskakování probojovalo patnáct jezdeckých dvojic a nulu zopakovalo dvanáct z nich. Nejrychlejší byl nizozemský reprezentant Maikel van der Vleuten s dvanáctiletou klisnou Dana Blue, půl sekundy na něj ztráceli druhý Jos Verlooy s Igorem a třetí Emilio Bicocchi s Evitou Sg Z, tyto dva jezdce dělily pouhé tři setiny sekundy.
 

Kompletní výsledky najdete na TOMTO ODKAZU.

 
Foto HUBSIDE JUMPING/Marco Villanti


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace