Každý den nové audio pořady na EquiRadio.cz
reklama 11C

reklama

Co byste měli vědět o vyvrcholení série GCL 2021 v Šamoríně a v Praze

 30.09.2021 08:30 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Kdo má ještě šanci postoupit mezi elitní čtveřici Global Champons League 2021? Kdo naopak může být již před posledními dvěma závody v Šamoríně klidný? Jaká dotace čeká na úspěšné celky v Super Cupu při Prague Playoffs? Máme pro vás odpovědi.

reklama 12C
 
Týmy Global Champions League čeká již za dva týdny jedna z posledních dvou možností zajistit si místo mezi elitní čtveřicí celkového hodnocení sezony, které zajišťuje přímý postup do semifinále Super Cupu v pražské O2 areně. Ovlivnit pořadí v žebříčku Global Champions League bude možné již jen během dvojkola ve slovenském Šamoríně, z nichž první odstartuje v pátek 15. října. 
 
Na obzoru je kromě prestižního umístění i pohádková dotace 6.000.000 eur, která bude rozdělena během GCL Super Cupu. Ten je součástí programu galashow světového parkuru GC Prague Playoffs.
 
Pouhých 24 bodů dělí tři nejlepší týmy v aktuálním pořadí. Vedou Valkenswaard United před Shanghai Swans a Paris Panthers. Je tedy jasné, že se v Šamoríně bude hrát o všechno a pořadí na medailových příčkách se může ještě zcela zamíchat. 
 

Nepřehlédněte: Do Šamorína se chystám první víkend, říká Kellnerová. Vstupenky zdarma

 
V podstatě jediným týmem, který může být klidný, jsou Valkenswaard United. Ti mají už teď zaručeno, že budou na konci sezony na stupních vítězů, což znamená, že ať už se v Šamoríně stane cokoliv, zajistili si rychlou cestu přímo do semifinále Super Cupu GCL.
 
Naopak čtvrtí London Knights jsou již mimo hru o celkové vítězství a nyní je čeká boj s Berlin Eagles a Monaco Aces o poslední místo mezi elitní čtyřkou. Právě jeden z těchto celků bude mít zajištěn taktéž postup do semifinále Super Cupu. Ostatní budou muset projít sítem čtvrtfinále. 
 
Za pár týdnů již bude v tomto směru jasno. Rozhodne se v Šamoríně během dvou mítinků naplánovaných na 15. až 17. a 21. až 23. října. Global Champions Prague Playoffs pak proběhne od 18. do 21. listopadu. Veškeré další informace najdete na webu pořadatele www.pragueplayoffs.com.
 
Foto: Global Champions League
Zdroj: tisková zpráva Global Champions League


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace