EquiTV ŽIVĚ: dostihy, chladnokrevníci, paravoltiž, working equitation
reklama 11D

Vstupenky na odloženou GC Prague Playoffs zůstávají v platnosti

 06.08.2021 08:40 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Necelé čtyři měsíce zbývají do momentu, kdy se galashow světového parkuru Global Champions Prague Playoffs vrátí do Prahy. Stane se tak od 18. do 21. listopadu. Vstupenky zakoupené v roce 2020 zůstávají v platnosti pro letošní ročník.

reklama 12A


Po pauze zapříčiněné pandemií covid-19 se nejlepší parkuroví jezdci a koně světa potřetí představí v pražské O2 areně od 18. do 21. listopadu 2021. Vstupenky jsou nadále v prodeji prostřednictvím společností Ticketmaster a Ticketportal.

„Velká část fanoušků si vstupenky zakoupila už na původně plánované loňské ‚vydání‘ Prague Playoffs. Pro ty máme zcela jasnou zprávu. Tyto vstupenky samozřejmě zůstávají v platnosti i pro letošní ročník, a to na stejný den v týdnu, na nějž byly původně určeny. Jejich držitelé se nemusí nijak hlásit ani registrovat, ani je měnit za nové. Stačí v uvedený den přijet do O2 areny a užít si nádherný parkurový zážitek,” říká Jan Andrlík, předseda organizačního výboru Global Champions Prague Playoffs. 

V listopadu opět dojde na unikátní souboj o titul nejlepšího jezdce sezony v Longines Global Champions Tour Super Grand Prix, ale také měření sil nejsilnějších světových týmů v Global Champions League Super Cupu. A ve hře budou ojedinělé prémie ve výši téměř 12 milionů eur.

Ve startovních listinách nebudou určitě chybět olympijští vítězové z Tokia, mistři světa – prostě top výběr světových jezdců a koní. Pro české diváky bude zcela jistě lákadlem domácí tým Prague Lions. V roce 2019 skončili Pražští lvi na skvělém sedmém místě – pouhý krůček od šestičlenného finále. Výzva pro rok 2021 je tudíž zcela jasná: dostat se mezi elitu.

Foto: Prague Playoffs
Zdroj: tisková informace Prague Playoffs

 K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE