Každý den nové audio pořady na EquiRadio.cz
reklama 11B

reklama

Program GC Prague Playoffs 2021: Super Cup, Super GP a další soutěže

 23.09.2021 15:30 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Pořadatelé galashow světového parkuru Global Champions Prague Playoffs 2021 publikovali na svých internetových stránkách předběžný sportovní program včetně orientačních časů začátků soutěží. Celkem jich bude k vidění třináct.

reklama 12B
 
Ve čtvrtek 18. listopadu odstartuje vrcholný mítink série Global Champions v libeňské O2 areně čtvrtfinálovou soutěží Global Champions League Super Cupu, které bude předcházet ještě rámcová soutěž CSI5* na výškách 145/150 centimetrů. Ta začne předběžně ve 14:30 hodin.
 
Do první části týmového Playoffs nastoupí dvanáct sestav GCL umístěných na 5. až 16. místě. Nejlepší čtyři družstva postupují rovnou do pátečního semifinále, k nimž se připojí dalších osm celků a bude jich tak opět dvanáct. 
 
Čtvrtfinále i semifinále startuje ve 20:00 hodin, sportovní soutěže však druhý den budou probíhat již od časného dopoledne. Konkrétně v 9:00 je na programu soutěž CSI2* s překážkami do 130 centimetrů, na níž naváže ve 12:00 další závod kategorie CSI2*, tentokrát na parkuru vysokém 140/145 centimetrů. Od 14:35 bude možné sledovat další pětihvězdičkovou soutěž, kdy jezdci a koně budou překonávat překážky vysoké 150 centimetrů. 
 
Velmi podobný plán soutěží je i na sobotu 20. listopadu, pouze s tím rozdílem, že soutěže na úrovni dvou hvězd budou mít výšky 135 a 145 centimetrů, druhá soutěž dne pak začne o něco později – orientačně ve 12:25 hodin. Sobotní CSI5* do 150 centimetrů startuje opět ve 14:35 a od 20:30 přijde na řadu již jeden z hlavních vrcholů celé akce – Super Grand Prix. Do té se kvalifikují vítězové, příp. další úspěšní jezdci z předešlých Velkých cen Longines Global Champions Tour 2021. Účastníky čekají dvě kola na pakruru do 160 centimetrů, přičemž to druhé je v plánu zhruba od 22:25 hodin. 
 

Nepřehlédněte: Jan Tops: Všichni se na GC Prague Playoffs těší. Praha je úžasné město

 
V neděli dopoledne vyvrcholí závody CSI2* opětně dvěma soutěžemi do 135 a 145 centimetrů. Jejich start bude v 9:00 a v 11:45 hodin. Velké finále Super Cupu, jež je přístupné pouze nejlepším šesti týmům ze semifinále, statuje v 15:30. Do druhé části nastoupí účastníci od 17:15 hodin. 
 
Důležité je upozornit na skutečnost, že časy se mohou ještě lehce změnit, a proto je dobré sledovat aktuality na stránkách pořadatele. Všem hlavním soutěžím navíc předchází velmi atraktivní show program, a to až s dvouhodinovým předstihem. Ti, kteří si chtějí galashow světového parkuru užít se vším všudy, by tak měli počítat s výraznou časovou rezervou. Kromě toho se každý den uskuteční také koňská gala show. Ta jistě nadchne nejen rodiny s dětmi, ale i odbornou veřejnost. Podrobný program je publikován a průběžně aktualizován na webu akce s adresou www.pragueplayoffs.com.
 
Ilustrační foto: David Horváth / Prague Playoffs
Zdroj: tisková informace Prague Playoffs


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace