Steve Guerdat vítězem Grand Prix při CSIO Roeser

V neděli 2. července uzavřela soutěž Grand Prix mezinárodní závody CSIO3* Roeser v Lucembursku. Prvním z vrcholů mítinku byl Pohár národů bodovaný do Divize 2, který vyhrála Belgie. Ve Velké ceně nenašel přemožitele Švýcar Steve Guerdat.
03.07.2017 10:11  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

Steve Guerdat vyhrál GP v Roeser. Foto: OC CSIO

S překážkami do 160 cm se muselo popasovat jednatřicet dvojic, které se kvalifikovaly do Grand Prix de Luxembourg. Soutěž se jela jako dvoukolová, do druhé části nastoupila jedenáctka jezdců. Pěti z nich se podařilo i druhé kolo překonat bez zaváhání a v konečném pořadí se řadili podle dosaženého času.

Vítězem se stal Steve Guerdat (SUI) s Cayetanou, který dojel s nulou v čase 43,40 sekundy v druhém kole. O půl sekundy za ním zaostal domácí Marcel Ewen na Excenel V, třetí místo bral také lucemburský jezdec Christian Weier s koněm Global.